0

قیمت طراحی سایت وردپرس

 

سفارش طراحی سایت

ما در دوره ای از تاریخ زندگی می کنیم که تکنولوژی تمام ابعاد زندگی روزمره ما را در بر گرفته و نیاز به بروز بودن بیش از هرچیزی احساس می شود. در عصر حاضر اگر ما نتوانیم بر موج پیشرفت فناوری سوار شویم قطعاً شکست خواهیم خورد.

از نظر کارشناسان اگر شما صاحب کسب و کار سنتی هستید و قصد ارئه آن در شبکه وب را ندارید قطعا در آینده ای نزدیک کسب و کارتان تعطیل می شود آن ها مشکل این روزهای بشر یعنی کورنا ویروس را مثال می زنند که باور دارند جهان تغییر کرده است و مردم بیش از گذشته به دنبال خدمات غیر حضوری هستند. اگر هنوز کسب و کارتان را به دنیای وب وارد نکردید اصلاً نگران نباشید.

تیم محتواسل درکنار خدمات خود با سابقه درخشان در سایت بزرگ طرح بیست مرجع دانلود طرح لایه باز در کارنامه خود اقدام به طراحی سایت با شرایط ویژه نموده است. ما به شما کمک خواهیم کرد تا بسته به نیازتان صاحب وب سایتی شایسته و درخور خودتان شوید. ما با در اختیار داشتن تیمی خلاق متشکل از طراحان گرافیک و طراحان وب در کنار هم وبسایتی متفاوت را برای شما خلق خواهیم کرد.

برای اطلاع از قیمت و خدمات ما جدول زیر را مطالعه فرمایید.

 

طراحی سایت

 

سایت محتواسل در صورت سفارش سایت، یک لوگوی اختصاصی به شما هدیه می دهد

تمامی قیمت های درج شده در جدول بالا بر اساس اصل مشتری مداری و بسته به نوع درخواست و عملکرد وب سایت مورد نظر شما محاسبه شده اند. در صورت سفارش طراحی وب سایت سایت محتواسل یک لوگوی اختصاصی به شما هدیه می دهد. قیمت های ذکر شده در جدول بالا ممکن است بنا به درخواست شما و قرار دادن امکانات اضافی در آن تغییر کند.

 

ما برای شما بهترین ها را انتخاب می کنیم

تیم متخصص ما شما را در انتقال کسب و کارتان به دنیای وب همراهی خواهد کرد. تیم مشاوان ما به شما کمک خواهند کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر شما قصد افتتاح یک فروشگاه مجازی را دارید کارشناسان فروش ما شما را در نحوه فروش محصولتان در وب و به کارگیری روش های نوین فروش محصول راهنمایی خواهند کرد. هر وبسایت به یک آدرس دامنه که معرف شما خواهد بود و همچنین یک هاست که بستر سایت شما می باشد نیاز دارد ما برای شما دامنه ای در خور و هاستی قدرتمند بسته به نیاز شما فراهم خواهیم کرد. با درخواست طراحی در سایت محتواسل شما هزینه ای بابت دامنه ir و com پرداخت نخواهید کرد.

 

با ایجاد یک فروشگاه آنلاین بیشتر دیده شوید

وبسایت ها انواع گوناگونی را شامل می شوند. برخی از وبسایت ها استفاده شخصی دارند برای مثال دکتری را تصور کنید که علاقه دارد مطالب پزشکی خود را در اختیار عموم قرار دهد و بتواند با بیمارانش ارتباط نزدیک تری داشته باشد. بعضی وب سایت ها شرکتی هستند و معرفی کننده آن شرکت و خدمات آن می باشند. یکی از مهمترین و مورد استفاده ترین نوع وبسایت ها که امروزه استفاده از آن ها به طور چشمگیری در حال افزایش است وبسایت های فروشگاهی هستند.

فرض کنید شما فروشنده لباس در محله ی a از شهر A  متعلق به کشور Alfa هستید خوب شما در بهترین حالت بتوانید فروشنده ای نمونه و موفق در شهر A شوید چرا که شخصی در محله ی b از شهر B متعلق به کشور Alfa شما را نمی شناسد و ممکن است هیچ وقت دیگر نیز از وجود شما با خبر نشود. اما با وجود داشتن یک فروشگاه آنلاین شما به تمامی اشخاص کشور Alfa معرفی می شوید. خودتان می توانید تفاوت این موضوع در فروشتان را حدس بزنید. سایت محتواسل این کار را برای شما خواهد کرد.

یکی از عوامل مهم در دیده شدن شما معرفی حرفه ای کسب و کارتان به موتور های جست و جو (گوگل و … ) است. ما فقط برای شما وبسایت طراحی نمی کنیم ما به شما کمک می کنیم تا در گوگل دیده شوید.

 

ما به شما امنیت و آرامش خاطر را هدیه می دهیم

یکی از مشکلات دنیای وب حفظ امنیت و اطلاعات آن می باشد از این رو سایت های فروشگاهی به دلیل تراکنش هایی که در آن انجام می شود از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. متخصصان و برنامه نویسان ما محیطی امن را برای شما فراهم می آورند تا بتوانید با خیال راحت کسب و کارتان را ادامه دهید. تیم ما به صورت روزانه وبسایت شما را بررسی می کند و در صورت هر گونه حمله با آن مقابله خواهد کرد. تیم ما تلاش می کند تا در صورت بروز مشکلات فنی مشکلات شما را در اسرع وقت برطرف نماید.

 

ما برای شما یک سایت بر پایه وردپرس طراحی خواهیم کرد تا تمام نیازتان را برطرف نماید. اما چرا وردپرس؟

یکی از دلایل اصلی استفاده از وردپرس متن باز بودن آن است. دست شما در وردپرس بسیار باز می باشد و تقریبا هر چیزی در وردپرس ممکن می شود. در دسترس بودن آموزش ها و راحتی کار با وردپرس یکی دیگر از بی شمار مزایای وردپرس است.

وبسایت های وردپرسی از نظر سئو عمل کرد بهتری دارند. از جمله معروفترین وبسایت هایی که از ورد پرس استفاده می کنند می توان به Etsy Journal، Microsoft News، The Walt Disney Company و … اشاره نمود.