0

قوانین سایت

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب محتواسل، توجه شما را به مجموعه قوانین جلب می نماییم:

لطفاً پیش از اقدام به خرید با مطالعه این بخش از قوانین سایت ما آگاه شوید.

خریدار متعهد می گردد کلیه قوانین زیر را برای خرید محصولات بپذیرد و خرید هر محصول به معنای پذیرش کامل قوانین توسط خریدار بوده و در صورت انجام هرگونه فعالیت خلاف قوانین مندرج، محتواسل می تواند از فرد مربوطه شکایت و نسبت به ایجاد خسارات مادی و معنوی وارده درخواست جبران نماید.

 1. لوگو های موجود در سایت ما دارای گارانتی یک بار فروش و یونیک بودن است و این بدین معناست که لوگویی که شما از وبسایت ما خرید می کنید متعلق به شخص شما می باشد و به شخص دیگری فروخته نخواهد شد.
  • تبصره: با توجه به گارانتی یکبار فروش بودن لوگو های ما در صورت ارائه مستندات منطقی، و اثبات این موضوع که لوگوی خریداری شده عیناً توسط شخصی دیگری خریداری شده و یا در سازمان ثبت به نام شخص دیگری به ثبت رسیده باشد، پس از بررسی کارشناسان ما، سایت محتواسل متعهد می گردد که با طراحی یک لوگوی اختصاصی دیگر و یا برگشت وجه پرداختی شما؛ رضایت شما را کسب نماید.
 2. به دلیل یکبار فروش بودن لوگو های ما در صورت اشتباه شما در خرید به هر دلیلی وجه پرداختی شما عودت داده نخواهد شد به همین دلیل خواهشمندیم پیش از اقدام به خرید قوانین سایت را مطالعه نمایید.
 3. لوگو های ما علاوه بر گارانتی یکبار فروش بودن دارای گارانتی کیفیت نیز می باشد و تیم متخصص ما کیفیت محصول خریداری شده شما را تضمین می نماید.
  • تبصره: با توجه به گارانتی کیفیت محصولات ما در صورت وجود ایرادات فنی تیم ما متعهد می گردد که ایرادات فایل را بر طرف نماید و مجدداً برای شما ارسال نماید.
 4. محصولات ما یکبار فروش می باشد و خریدار آن فقط حق استفاده از آن را دارد ولی حق فروش آن به سایت دیگری را ندارد که در صورت مشاهده توسط پلیس فتا و وزارت ارشاد اسلامی قابل پیگیری بوده و سایت مربوطه طبق قوانین درج شده در مجوز، فیلتر خواهد شد.
 5. محتواهای یونیک و اختصاصی ما توسط تیم متخصص ما بررسی و بر اساس حجم محتوا قیمت گذاری شده است. همانند لوگوهای یکبار فروش، محتواهای موجود در سایت نیز شامل گارانتی کیفیت و تضمین یکبار فروش می باشند.
 6. سایت محتواسل به اطلاعات خصوصی کاربران سایت احترام گذاشته و از آن حفاظت می کند.
 7. در هنگام پرداخت وجه پروتکل های امنیتی مربوط به استفاده از کارت و رمز کارت بانکی خود را رعایت کنید. در صورت عدم رعایت پروتکل های مربوطه و بروز هرگونه مشکل اعم از لو رفتن اطلاعات حساب بانکی و خالی شدن حساب سایت محتواسل هیچگونه مسئولیتی را از این بابت قبول نمی کند.
 8. در صورت بروز مشکل در پرداخت و کسر مبلغ از حساب شما مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب شما واریز خواهد شد.
 9. پرداخت وجه و خرید به منزله قبول تمامی قوانین وبسایت می باشد و پس از خرید امکان انصراف و پشیمانی از خرید وجود ندارد و به غیر از موارد ذکر شده در تبصره ۱ از عودت وجه پرداختی شما معذوریم.
 10. مالکیت تمامی مطالب و محصولات منتشر شده در وبسایت محتواسل متعلق به صاحبان امتیاز این سایت بوده و هرگونه کپی و استفاده غیرمجاز از مطالب وبسایت شامل قوانین کپی رایت خواهد بود و در صورت بروز تخلف قابل پیگرد قانونی خواهد بود.
 11. سایت محتواسل شامل خدمات طراحی سایت و سئو، طراحی اختصاصی لوگو و همچنین سفارش محتوا می باشد که این موارد نیز از قوانین سایت مستثنی نبوده و قرارداد هر بخش در هنگام سفارش برای شما ارسال می گردد.
 12. ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطا و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای سایت محتواسل محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این شرکت نیست.
 13. مطابق با قوانین لازم الاجرا، سایت محتواسل این حق را دارد که عضویت شما را در وبسایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این سایت تأثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.
 14. در صورت استفاده از خدمات محتواسل، کاربران سایت مسئول حفظ اطلاعات حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
 15. تنها مرجع رسمی و مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، وبسایت محتواسل (www.Mohtavasell.com) می باشد. تنها راه های ارتباطی ما با شما و بلعکس در سایت درج شده است و راه های دیگر مورد تأیید ما نخواهد بود. وب سایت محتواسل هیچ سایت اینترنتی با آدرسی غیر از (www.Mohtavasell.com) ندارد.
 16. قیمت گذاری ما بر اساس اصل مشتری مداری و بر پایه زمانی که برای طراحی و نگارش محصولات صرف شده است می باشد.
 17. دیدگاه و نظراتی که قصد درج آن را در سایت را دارید باید مطابق با عرف جامعه باشد و از درج آن قصد و نیت منفی نداشته باشید.
 18. قوانین سایت محتواسل برای تمام کاربران سایت لازم الجرا خواهد بود و تخطی از آن دست ما را برای خدمت به کاربران عزیزمان کوتاه می کند.
 • حل اختلاف
 1. تمامی دعاوی و ابهامات و اختلافات و یا تفسیر که در ارتباط با موضوع قرارداد و انجام وظایف مطرح می‌شود و طرفین نتوانند موضوع را ظرف مدت ۳۰ روز کاری از زمان طرح حل‌وفصل کنند، موضوع به کانون تبلیغاتی نسیم طرح ارجاع داده خواهد شد. داور نظر خود را بر اساس این قرارداد و اسناد ضمیمه و قوانین موضوعه صادر خواهد نمود، رای داور قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.