ads
محتواسل
۰

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

نمونه لوگو های اختصاصی مشتریان

Design Logo

سایت محتواسل با بهره بردن از طراحان با سابقه اقدام به طراحی لوگو اختصاصی با هزینه ی اقتصادی برای کاربران خود کرده است. شما در سایت محتواسل علاوه بر خرید لوگو های آماده و یکبار فروش ما می توانید از طریق واتساپ و یا تلگرام اقدام به سفارش طراحی لوگو به صورت اختصاصی نمایید.

اگر شما یکی از لوگوهای موجود در سایت ما را پسند کردید اما برای قرار دادن نام تجاری دچار مشکل هستید و یا قصد دارید رنگ المان ها را به رنگ سازمانی خودتان تبدیل کنید اما توان این کار را ندارید اصلاً نگران نباشید

چراکه شما می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا کارشناسان ما به راحتی و به دلخواه شما تغییرات را بر روی فایل خریداری شده اعمال کنند و فایل نهایی را برایتان ارسال نمایند.

یکی دیگر از خدمات سایت محتواسل در زمینه طراحی لوگو، طراحی لوگو فوری جهت رفع نیاز فوری آن دسته از عزیزانی که صرفاً از یک لوگوی مشخص در اینترنت خوششان آمده و قصد استفاده از آن لوگو را برای کسب و کار خود دارند می باشد.نکات:

  • امروزه خدمات آنلاین به سرعت در حال گسترش هستند و رفته رفته خدمات حضوری جای خود را به خدمات آنلاین خواهد داد سایت محتواسل نیز به عنوان سایت ارائه دهنده خدمات آنلاین طراحی، تمام خدماتش را به طور کامل به صورت مجازی ارائه خواهد داد. سریع ترین راه سفارش طراحی از طریق پیام رسان های واتساپ و تلگرام می باشد و تماس تلفنی تنها و تنها در شرایط ضروری پاسخ داده خواهد شد.

  • منظور از تعداد نمونه اولیه در جدول تعداد طرحی است که بسته به سفارش شما برای شما طراحی می گردد تا شما از میان آن ها طرح مطلوب خود را انتخاب نمایید.

  • طراحان ما با به کارگیری تکنیک های نوین طراحی و ایده پردازی همچون طوفان فکری (Brainstorming) و روانشناسی رنگ و المان ها اقدام به طراحی مفهومی می کنند.

  • لوگو اختصاصی شما به صورت یونیک و منحصر به فرد طراحی خواهد شد و پس از اتمام طراحی و تایید نهایی حق استفاده از آن برای شما خواهد بود.

  • پس از پایان پذیرفتن طراحی و ارسال طرح ها برای شما جهت انتخاب طرح نهایی شما می توانید به میزان ذکر شده در جدول بر روی فایل نهایی تعییرات اعمال کنید.

  • با توجه به اختصاصی بودن لوگو طراحی شده شما می توانید از آن جهت ثبت نشان تجاری خود استفاده نمایید.

  • هزینه های طراحی با توجه به اصل مشتری مداری و زمانی که صرف طراحی آن شده است تعیین شده قیمت های نوشته شده در جدول ممکن است بنا به درخواست شما افزایش یابند.

  • پس از تعیین نهایی هزینه طراحی کل مبلغ طراحی در اول قرارداد دریافت خواهد شد.


سوالات متداول

آیا پس از ارسال سه فایل طراحی شده جهت انتخاب طرح نهایی از میان آن ها درصورت عدم رضایت از طرح های ارسال شده امکان طراحی ۱ یا ۲ طرح بیشتر هست یا خیر؟

 • تعداد نهایی و قطعی ارسالی در جدول ذکر شده است اما اگر شما نیاز به طرح بیشتر داشته باشید باید هزینه طرح اضافی را پرداخت نمایید این مبلغ در جدول بیان شده است.

من عجله دارم و می خواهم زودتر از موعد مقرر طرح خود را تحویل بگیرم؟

 • به هیچ عنوان فایل زودتر از تاریخ ذکر شده در جدول تحویل داده نخواهد شد مگر با پرداخت هزینه اضافی آن هم فقط و فقط در صورت بیان این موضوع پیش از نهایی کردن سفارش، در غیر این صورت از ارائه خدمات به شما معذور خواهیم بود.

منظور از ۳ بار تغییرات بر روی فایل نهایی چیست؟

 • یعنی پس از ارسال ۳ طرح نهایی برای شما و پس از انتخاب یک طرح از میان آن ها شما مجاز به اعمال ۳ تغییر بر روی طرح نهایی خود خواهید بود این تغییرات شامل تغییر رنگ، المان ها، جابه جایی المان ها و یا ترکیبی از این ها می باشد. پس از پایان یافتن تعداد مجاز تغییرات، اعمال تغییر جدید مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود که مبلغ آن در جدول ذکر شده است.

می خواهم همراه با لوگو قالب اینستاگرام نیز سفارش بدم؟

 • شما می توانید پیش از سفارش لوگو این موضوع را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا شما را راهنمایی کنند.

چطور می توانم از لوگو بر روی پست های اینستاگرامم استفاده کنم؟

 • برای مشاهد آموزش نحوه ی قرار دادن لوگو بر روی تصاویر این آموزش را مشاهده نمایید.

آیا از لوگو طراحی شده می توان در شبکه های مجازی استفاده کرد؟

 • بله، لوگو ها به صورت برداری طراحی خواهند شد و شما می توانید در هر ابعادی که نیاز دارید از آن استفاده نمایید.

نمونه لوگوهای اختصاصی

Design Logo
Open chat
1
آیا به کمک نیاز دارید ؟
سلام
میتونم کمکتون کنم ؟
0