0

فروش محتوا چیست؟ تاثیر فوق العاده خرید محتوای سئو شده – محتواسل

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ امین سلیم خانی
سئو و تولید محتوا

تولید یک محتوای سئو شده و ارزشمند کار ساده ای نیست و برای ایجاد یک محتوای منحصر به فرد باید زمان زیادی صرف کرد و البته نکات بسیاری را برای استفاده از کلمات کلیدی در آن دقت کرد.

هر اندازه که بر علم سئو تسلط داشته باشیم اگر توان ایجاد محتوای وب ارزشمند را نداشته باشیم، عملاً توان افزایش و ارتقای رتبه ­بندی سئو سایت را نخواهیم داشت. بنابراین بهترین راه تهیه آن از فروشگاه محتوا است که در آن فروش محتوا بر اساس موضوعات و دسته بندی های مختلف انجام می گیرد.

آیا  واقعا خرید محتوای سئو شده برای سایت باعث افزایش رتبه سایت شما می ­شود؟

شاید در نگاه اول پرسش این سوال، کمی عجیب و جالب به نظر برسد. برای اینکه به این سوال جالب در نگاه اول پاسخ دهیم باید با مفهوم محتوا آشنا شویم.

 

محتوا و یا محتوای سئو شده چیست؟

خب همانطور که در مقاله راه کار های سئو بررسی کردیم، محتوای وب به خودی خود یکی از مهمترین عناصر و ابزار­های سئو محسوب می­ شود. در علم سئو، محتوا را پادشاه سئو می­ نامند.

وب سایت بدون محتوا همانند کولر آبی بدون آب است چون با این که چرخشش باعث ایجاد هوا می­گردد اما این آب است که سبب بوجود آمدن باد خنک می ­شود.

یکی از مهمترین نکاتی که در علم سئو باید به آن دقت داشت، ایجاد یک محتوای منحصر به ­فرد ( یونیک ) است، زیرا محتوای وب غیر یونیک و کپی شده که قبلا در سایتی دیگر منتشر شده باشد، نه تنها هیچ تاثیری در افزایش رتبه شما در گوگل نخواهد داشت بلکه باعث تنبیه و به اصطلاح پنالتی شدن سایت شما از طرف الگوریتم های گوگل خواهد شد.

همچنین محتوای سئو شده و مناسب برای سایت فقط شامل متن و نوشته نمی باشد بلکه باید شامل تمامی انواع محتوا و همچنین اصول و استاندارد هایی خاص باشد که در همین مقاله به طور مفصل توضیح داده شده است.

 

خب محتوای منحصر به فرد چیست؟

محتوای منحصر به­ فرد مقاله ای است که از نظر جمله بندی و به­ کار بردن کلمات کلیدی، مشابه ای نداشته باشد. این بدین معنی است که اگر فرض کنیم شخصی به دنبال موضوعی در اینترنت می­گردد و شما مقاله ای ایجاد کرده باشید که نمونه­ ای از آن در سایت دیگری موجود نباشد، موتور جست­وجو گوگل محتوای وب شما را ارزشمند رتبه ­بندی می­کند و این باعث دیده شدن مطلب شما در صفحات اول گوگل برای آن شخص می گردد.

پس همانطور که در مقاله راه­کار­های سئو بررسی کردیم ایجاد ترافیک ( بازدید ) بیشتر و گذراندن زمان بیشتر کاربران در وب­سایت شما، باعث افزایش رتبه ­بندی سئو سایت شما می­ شود. همگ­ی این اتفاق ­ها تنها با ایجاد یک محتوای منحصر به فرد ( یونیک )اتفاق می ­افتد.

همچنین باید توجه داشت که زمانی که شما یک محتوای وب را در اینترنت برای اولین بار منتشر می کنید شما صاحب آن مقاله خواهید بود و اگر بعد از شما کسانی کپی متن شما را در سایت خود استفاده نمایند تاثیری منفی در رتبه بندی سئو سایت شما نخواهد داشت بلکه موجب پنالتی شدن سایت آنها در گوگل خواهد شد.

 

انواع محتوای وب

محتوا انواع زیادی دارد که هرکدام دارای خصوصیات خاصی هستند. در ادامه به چند نوع محتوا که باعث افزایش و بهبود سئو شما می­ شود خواهیم پرداخت.

 • اولین و مهمترین نوع از انواع محتوای وب، محتوای نوشتاری ( ایجاد مقاله ) است

  محتوای نوشتاری تأثیر فوق العاده و بسزایی بر افزایش رتبه ­بندی سایت شما دارد. با تولید محتوای منحصر به فرد، شما به کاربران سایتان کمک می­ کنید که بهتر شما را بشناسند.

  اگر شما صاحب وب سایتی هستید که در آن محصولی را به فروش گذاشته اید، ایجاد یک مقاله و معرفی کامل محصولات، باعث می­ شود که مخاطبان شما با اطمینان بیشتری به شما اعتماد کنند و این موضوع باعث پیشرفت کسب و کار شما خواهد شد.

  در وبلاگ نویسی و ایجاد مقاله همواره باید به استفاده­ صحیح از کلمات کلیدی و همچنین تولید یک محتوای منحصر به فرد دقت نمایید. بنابراین برای ایجاد یک متن یونیک و ارزشمند باید زمان زیادی را برای سئو کردن آن خرج کنید.

 • محتوای وب تصویری

  در زمان حال اغلب مردم شاید علاقه ­ای به خواندن مطالب طولانی و کاملا متنی نشان ندهند. تحقیقات نشان داده است، هر محتوای وبی که دارای عکس­ های جذاب باشد نسبت به محتوای ساده که فقط حاوی متن است، توسط کاربر­ها بیشتر خوانده می­ شود.

  عکس ها باید همچون متن شما منحصر به فرد بوده و مشابه آن در اینترنت موجود نباشد و همچنین از کلمات کلیدی در عکس استفاده شده باشد. برای آشنایی با سئو تصاویر از آموزشی که ما در اختیارتان گذاشتیم، لذت ببرید.

 • محتوای وب ویدیویی

  محتوای دیگری که در این بخش توضیح خواهیم داد، تولید محتوای ویدئویی است. در دنیای چند رسانه ای امروز که دور تا دور ما را شبکه­ های اجتماعی فرا گرفته تولید یک ویدیو در حوزه­ فعالیت شما، کمک بسزایی در معرفی خدمات شما به مخاطبین خواهد کرد. خب خیلی واضح است که مشاهده یک ویدئو از خواندن یک مطلب بسیار ساده ­تر و جذاب تر خواهد بود.

 • محتوای وب اینفوگرافیکی

  دیگر ابزار مورد استفاده در این بخش عکس های اینفوگرافیکی و همچنین فایل GIF (انیمیشن کوتاه متحرک) و یا تولید یاداشت ­های کوچک حاوی تصاویر می­ باشد.

 • محتوای شبکه­ های اجتماعی

  یکی از مهمترین انواع محتوای وب ، تولید متن برای شبکه ­های اجتماعی می ­باشد. در دنیای امروز کسی نمی­ تواند منکر تأثیر شبکه­ های اجتماعی بر زندگی مردم شود زیرا شبکه­ های اجتماعی بخش عظیمی از زندگی روزمره مردم را در بر گرفته است. در تصویر زیر نتایج تحقیقی را مشاهده می­کنید که نشان می­دهد مردم به­ طور متوسط روزانه چند ساعت را در شبکه ­ های اجتماعی می­ گذرانند.

   

   

  این تحقیقات بازه­ ی سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ را نشان می­ دهد و با مشاهده نمودار شاهد روند صعودی در مدت زمان  استفاده ­ی مردم از شبکه­ های اجتماعی خواهیم بود که انتظار می­رود این روند در سال ۲۰۱۹ نیز روند افزایشی داشته باشد.

   البته تحقیقاتی بر روی مردم کشورمان و میزان استفاده آن­ها از شبکه­ های اجتماعی انجام نگرفته که اگر این میزان بسیار بیشتر از حد متوسط جهانی نباشد کمتر نیز نخواهد بود.

  با این وجود تولید محتوا سئو شده در جایی که جامعه آماری بسیار زیادی دارد، می ­تواد باعث  پیشرفت در کسب و کار شما شود. با توجه به محدودیت­ های شبکه­ های اجتماعی نسبت به وب سایت ها در میزان انتشار متن، باید قواعد خاص هر شبکه اجتماعی را مختص به همان شبکه رعایت کرد.

  اما چیزی که در تمامی محتوا­ها یکسان است، رعایت همان فرمول ما یعنی محتوای منحصر­به ­فرد و رعایت اصول سئو در آن است که در تولید محتوای وب برای شبکه­ های اجتماعی نیز این امر باعث بهبود سئو و نتیجه گیری بهتر شما می­ شود.

  ساده ترین و موثرترین راه، استفاده از همان محتوای سئو شده است که شما قبلا برای سایت خود تولید و یا از فروشگاه محتوا تهیه کرده اید. پس یک محتوای منحصر­به­ فرد می تواند به طور هم زمان در شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار بگیرد

 

فروش محتوا چیست ؟

فروشگاه محتوا به سایت هایی ابلاغ می شود که در سراسر دنیا اقدام به فروش محتوا می کنند. این سایت ها با در اختیار داشتن نویسندگان، مترجمان و متخصصین سئو، اقدام به تولید محتوای منحصر به فرد و آماده انتشار می کنند که این کار علاوه بر این که صرفه جویی در زمان سفارش و تولید محتوای وب می باشد بلکه از نظر کاهش هزینه ها نیز بسیار مقرون به صرفه خواهد بود که همین شاخصه ها باعث توجه و علاقه مردم دنیا شده است.

 

جمع بندی و سخن آخر

با بررسی مطالب بالا می­توانیم بفهمیم که چرا به محتوا پادشاه سئو می ­گویند. تولید محتوای وب تمام چیزی است که شما نیاز دارید تا کسب و کارتان را به مخاطبان خود معرفی کنید.

بیل گیتس پیش بینی کرده است در آینده­ ای نزدیک اگر کسب و کار شما جایی در اینترنت نداشته باشد، قطعا نابود خواهد شد. پس ایجاد یک وب سایت خوب، به کسب و کار شما کمک بسیاری خواهد کرد و از طرفی با افزایش روز افزون حوزه­ های فعالیت و نیاز به کسب درآمد، باید وجه تمایزی میان شما و رقیبانتان باشد که نوآوری و سئو شدن سایت می­تواند شما را در این جنگ پیروز کند.

اصلی ترین رمز موفقیت در سئو را می­توان همان پادشاه سئو یعنی محتوای وب معرفی کرد که ۸۰ درصد روش کسب رتبه بالا در گوگل می باشد.

پس داشتن محتوای سئو شده  کلید اصلی معرفی کسب و کار شما خواهد بود. اما ایجاد یک محتوای وب ارزشمند، کار ساده ­ای نخواهد بود و وقت بسیاری را از شما خواهد گرفت. امروزه اگر شما در وب سایت­ های کاریابی جست ­و­ جو کنید شاهد کارفرماهایی هستید که به­ دنبال افرادی برای تولید محتوا هستند.

تجربه نشان داده که اغلب این شغل ­ها به صورت پروژه ­ای و دور کاری بوده و شخصی که در این حوزه شاغل می­ شود عموماً امنیت شغلی مناسبی ندارد و کارفرمایان نیز به خواسته اصلی خود یعنی کسب محتوای منحصر به فرد و سئو شده نمی­ رسند.

اینجاست که نقش اصلی سایت محتوا فروش ( محتواسل ) تعیین کننده است.

ما در وبسایتمان با کمک متخصیص سئو، طراحان وب سایت، مترجمین، برنامه نویسان و طراحان گرافیک موفق شدیم، محتواهای وب ارزشمند را ایجاد کنیم که شامل تمامی انواع محتوا از جمله متن، عکس، اینفوگرافی هستند تا شخصی که صاحب وب سایت است مناسب با کسب و کارش به­ راحتی به محتوای سئو شده و آماده دسترسی پیدا کند.

محتوای وب موجود در محتوا فروش ( محتواسل )، بسیار ساده نگاشته شده و در عین حال تمامی قواعد سئو در آن رعایت شده است که با آموزش و تصاویر یونیکی که ما در اختیار کاربرانمان همراه با فروش محتوا قرار داده ایم،  صاحبان کسب و کار و حتی سئو کاران و عامه مردم می ­توانند به نیاز های خود دست یابند.

یکی از مزیت­ های مهم محتوای وب در سایت محتواسل، یکبار فروش بودن آن است که این امر باعث می­ شود مقاله ای را که شخصی خریداری کرده ۱۰۰ % یونیک باشد و مالکیت آن  فقط به شخصی که آن مقاله را خریداری کرده واگذار گردد.

به­ جای اینکه زمان زیادی را برای پیدا کردن شخصی برای تولید محتوای وب مناسب با فعالیت شما صرف نمایید و همچنین هزینه ­های زیادی بابت سئو سایت بپردازید، به راحتی با مراجع به وب سایت ما به محتوای سئو شده و مرتبط با کسب و کار خود دسترسی پیدا می­ کنید.

با آموزش ­ها و پشتیبانی محتواسل، وب سایت شما صاحب محتوای سئو شده می­ شود که این امر باعث افزایش رتبه­ سئو وب سایتتان، در زمانی کوتاه و با جذب بیشترین مخاطب از طریق محتوای منحصر به فرد خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود نمونه محصولات سایت ما به لینک زیر مراجعه کنید

حالا وقت آن رسیده است که به پرسش اول مقاله پاسخ دهیم که آیا  واقعا خرید محتوای سئو شده برای سایت باعث افزایش رتبه سایت شما می­ شود؟

می­ توان این­گونه پاسخ داد که اگر محتوای وب خریداری شده محتوای سئو شده باشد و تمام قوانین سئو را رعایت کرده باشد در زمان بسیار کوتاهی می ­تواند رتبه­ ی سئو شما را افزایش دهد.

 

امین سلیم خانی
امین سلیم خانی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) ( کد تخفیف و هدیه ) عضویت در کانال

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :